Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Pro zdraví
 3. Ionizátor - Přenosný osobní ionizátor OXY Air Purifier

Ionizátor - Přenosný osobní ionizátor OXY Air Purifier

Ionizátor OXY Air Purifier je vyjímečná osobní čistička vzduchu bez režijních nákladů (vyjma nabíjení), která produkuje až 120 miliónů záporných (nega... celý popis
1 555 Kč
1 285 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1568
 • Kompletní specifikace
 • Ionizátor - Přenosný osobní ionizátor OXY Air Purifier
  Ionizátor - Přenosný osobní ionizátor OXY Air Purifier
  1 555 Kč
  1 285 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Ionizátor OXY Air Purifier je vyjímečná osobní čistička vzduchu bez režijních nákladů (vyjma nabíjení), která produkuje až 120 miliónů záporných (negativních) iontů, které jsou pro naše zdraví a psychiku velmi důležité.

Osobní ionizátor OXY Air Purifier zdravým, bezpečným, úsporným a k životnímu prostředí šetrným způsobem generuje záporné ionty (aniony) při minimální spotřebě elektrické energie.Neobsahuje žádné náplně ani jiné chemické aroma.Vytváří prostředí pro lepší dýchání přirozeně, využívaje přírodních principů ionizace vzduchu bez dalšího zatížení pro lidský organismus a bez generování dalších škodlivých látek. 

man-2150164_1280

Do okolního prostředí generuje v módu NORMAL 80 milionů záporných iontů (anionů) na cm3/sek a v módu MAXIMUM 120 milionů iontů (anionů) na cm3/sek. Přístroj se nepřehřívá a vytváří minimum elektromagnetických vln, což jsme testovali na našem zařízení . Spolehlivě a přitom bez filtrace čistí okolní vzduch tím, že upravuje interiérové ​​mikroklima generováním záporných iontů (anionů). Záporné ionty, přezdívané též jako vzdušné vitamíny, dezinfikují a ozdravují ovzduší kolem nás

Ionizátor je vhodný pro trvalé nošení, nebo do prostor kde dlouhodobě pobýváte, pracujete, relaxujete nebo spíte. Ionizátor se nabíjí prostřednictvím kabelu USB 2.0.

Velmi podstatné přitom je, že tento typ ionizátoru neprodukuje ozón ani jiné škodliviny.

Ionizátor OXY Air Purifier spolehlivě generuje velké množství záporných iontů (anionů) za využití bezpečné a nejnovější technologie uhlíkového vlákna, při které nedochází k nežádoucímu vedlejšímu generování přízemního ozonu, který je pro člověka škodlivý.

Účinky ionizátoru:

 • zabíjí bakterie, viry, plísně
 • odstraňuje alergeny a kapénkové infekce z ovzduší
 • odstraňuje nepříjemné pachy a čistí zakouřené prostředí
 • osvěžuje a ozdravuje ovzduší
 • celkově působí příznivě na psychický a fyzický stav, jakož i na rychlejší regeneraci
 • zlepšuje schopnost zvládat své emoce a navozuje pocit klidu
 • pomáhá uvolnit nadměrnou hladinu serotoninu a histaminu a normalizuje tak hormonální rovnováhu v organismu
 • pomáhá při alergii, astmatu, senné rýmě, zánětech dutin
 • pomáhá při problémech s dýcháním
 • zlepšuje vlastnosti krve
 • snižuje krevní tlak
 • podporuje léčbu migrén a depresivních stavů
 • odstraňuje únavu při práci na počítači a zlepšuje koncentraci a vitalitu
 • posiluje imunitní systém a pomáhá při mnoha zdravotních problémech
 • nefiltruje vzduch, ale upravuje interiérové ​​mikroklima

Pozitivní dopady vysoké koncentrace negativních iontů jsou dávno známy a jejich kladný vliv na zdraví a psychiku jsou vědecky doloženy a ověřeny. Zajímavé odkazy na toto téma např. ze SZÚ naleznete na konci popisu, ale dají se najím mnohé další, včetně diplomových prací z různých VŠ a nejrůznějších studií z celého světa (včetně ČR).

Vdechováním a vstřebáváním aniontů dochází k obnovení přirozené tělesné rovnováhy a k detoxikaci organismu.

woman-1820868_1280

Jejich působení má řadu příznivých účinků:

 • podpora léčby alergií, astmatu, senné rýmy, zánětů dutin a respiračních chorob
 • normalizace hormonální rovnováhy
 • uvolnění nadměrné hladiny serotoninu a histaminu
 • podpora léčby migrén a depresivních stavů
 • eliminace bakterií, plísní a kapénkových infekcí
 • snížení krevního tlaku
 • zlepšení vlastností krve
 • zlepšení koncentrace, vitality, produktivity práce
 • regenerace organismu po fyzické a duševní námaze
 • harmonizace tělesných funkcí s vazbou na psychiku posílení imunitního systému.

Takto upravený vzduch, který dýcháme, zmenšuje alergické a astmatické reakce organismu a odstraňuje alergeny z prostředí, pomáhá proti alergiím a astmatu hned dvojím způsobem.

 1. Emituje velké množství aniontů kyslíku (záporně nabitých částic), které vdechováním působí na sliznice a dále přecházejí do krve, působí jako vzdušné antialergikum – antihistaminikum. Toto působení je ještě zvýšeno schopností aniontů podporovat regeneraci - hojení tkání a sliznic.
 2. Emitor aniontů působí proti alergiím a astmatickým záchvatům jako velmi účinný, bezhlučný a přitom nenákladný čistič vzduchu. Anionty v ovzduší čistí vzduch tím, že ničí bakterie, viry a zbývající mikročástice vážou do nepoletujících shluků – clusterů.

Už i samotné zvýšení koncentrace záporně nabitých kyslíkových iontů má velmi pozitivní vliv na sliznice dýchacích cest. Většina alergiků tak zaznamenává značné zmírnění obtíží již po několika hodinách. Ionizátor navíc čistí vzduch v místnosti od alergenů, a to s vysokou účinností.

Vlivem dlouhodobého působení zvýšené koncentrace záporných iontů dochází k příznivým změnám ve složení a vlastnostech krve. Zvyšuje se pH krve, roste podíl albuminu a významně se snižuje hladina serotoninu. Výrazně klesá sedimentace a snižuje se počet leukocitů v perifériích. Nejvýraznější změnou je ovšem změna krevního tlaku. Záporné ionty snižují krevní tlak hlavně u lidí se sklonem k hypertenzi.

Ionizátor zvyšuje hladinu aniontů v krvi, čímž upravuje pH krve směrem k zásadité. Tím podstatně zrychluje regeneraci buněk např. po sportovním výkonu. Po intenzivním sportovním výkonu je totiž ze svalů do krve vyplavována kyselina močová a kyselina mléčná. Tím se pH krve stává kyselé a dochází ve zvýšené míře k tvz. katabolismu (destrukci) buněk.

Anionty v krvi také upravují podíl elektrolytů v krvi, čímž působí antioxidačně, snáze přenášejí energii do svalů a zlepšují přenos nervových vzruchů z mozku do svalů – zlepšuje se koordinace pohybu. Vyšší koncentrace záporných atmosférických iontů činí vzduch svěžejším, dýchatelnějším, lehčím a objektivně čistším. Kladné ionty mají právě opačný účinek.

Dýchání vyšší koncentrace záporných iontů zlepšuje průchodnost vzduchu v plicích, stimulací pohybu řasinek buněk vnitřního povrchu plic se posiluje samočisticí schopnost plic. Pokud je koncentrace iontů v 1 cm3 pod 100, pohyb řasinek se zastavuje. Přitom podle měření je koncentrace iontů v městských bytech a kancelářích nižší než 50 iontů na cm3.

Návod k používání přístroje:

 1. Přístroj vybalte a před prvním použitím jej řádně nabijte podle návodu, který je uveden výše. 567
 2. Ionizátor zavěste na krk, případně jej položte do prostoru, ve kterém se pohybujete.
 3. Ionizátor aktivujete stisknutím tlačítka ON/OFF, rozsvítí se modrá kontrolka.
 4. Při jednom stisku se aktivuje NORMAL mód, při dalším stisku se aktivuje MAXIMUM mód.
 5. Ionizátor vypnete stisknutím tlačítka ON/OFF, modrá kontrolka zhasne.
 6. Přístroj je nejúčinnější do vzdálenosti 2 m, vhodné použití v místnosti o rozloze maximálně 30 – 50 m², v závislosti na konstrukci budovy a použitých materiálech.
 7. Ionizátor je vhodné používat v prostorách, kde dlouhodobě pobýváte, pracujete, relaxujete nebo spíte (například položit na pracovní nebo noční stolek).
 8. Ionizátor se nabíjí pomocí napájecího kabelu USB 2.0. Kabel zapojte do napájecího adaptéru (nebo do počítače, auta, příp. do jiného zdroje napájení). Druhý konec kabelu zapojte do ionizátoru (otvor USB-C se nachází v jeho spodní části). Při správném zapojení se na přístroji rozsvítí červená LED dioda. Když je přístroj nabitý, dioda změní barvu namodrou. Doba nabíjení: 1 hodina. Během nabíjení zařízení se neprodukují záporné ionty. Tato vlastnost eliminuje jakoukoli pravděpodobnost vysokého elektromagnetického pole poblíž člověka.

Technické INFORMACE:

Ionizátor OXY Air Purifier -  generátor negativních iontů

Barva výrobku

bíla / černá

Obsah balení

ionizátor, šňůrka na zavěšení, napájací kábel, návod na použitie v češtině

Baleníbílá dárková krabička

Koncentrace záporných iontů na cm3/sek 

mód NORMAL: 80 miliónů

mód MAXIMUM: 120 miliónů

Doba nabíjení

1-2 hodiny

Výdrž batérie po nabití

mód NORMAL: 48 hodin,

mód MAXIMUM: 24 hodin

Rozměry

8 x 3,5 x 2,3 cm

Váha

160 g

NapětíDC 5V
Elektrický proud< 50 mA
Kapacita baterie700 mAh
Spotřeba energie≤ 1W

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz