Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Solární zavlažování
 3. Rozšiřující sada k sol.zavlažování Irrigatia

Rozšiřující sada k sol.zavlažování Irrigatia

Obsahuje 12 metrů speciální porézní hadice s mikro-otvory. Hadice prosakuje rovnoměrně po celé délce. K prosakování dochází až po úplném naplnění a na... celý popis
684 Kč
565 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1237
 • Kompletní specifikace
 • Rozšiřující sada k sol.zavlažování Irrigatia
  Rozšiřující sada k sol.zavlažování Irrigatia
  684 Kč
  565 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Obsahuje 12 metrů speciální porézní hadice s mikro-otvory. Hadice prosakuje rovnoměrně po celé délce. K prosakování dochází až po úplném naplnění a natlakování hadice.

Obsah rozšiřující sady:
• 12 m hadičky, průměr 4 / 6mm (kapilára)
• 12 ks záslepka
• 12 ks držáků na odkapávače
• 2 ks konektorů

Připojení na odkapávače

Tímto způsobem lze porézní hadici lze připojit přímo jednotlivý odkapávač systému solárního zavlažování. Porézní hadice v tomto případě nesmí být delší než 1m. Tímto způsobem mohou být zavlažovány rostliny sázené do řádku blízko u sebe, větší nebo závěsné podlouhlé květináče.

Hadice může být vedena na povrchu nebo i zakopaná podle potřeby. Také stočená do spirály do výsevního otvoru pro obzvlášť cenné rostliny.

Nůžkami nastříhejte hadici na potřebnou délku (max 1m), natlačte hadici na odkapávače, které jsou součástí vaší sady na zavlažování a opačný konec ukončete záslepkou. K udržení pozice pórézní hadice použijte zapichovací držáky.

Automatická solární zavlažovací souprava je ideální pro malé až středně velké
zahrady, skleníky, balkóny a terasy. Mohou být využity pro zavlažování záhonů, okrasných ploch, květináčů nebo truhlíků.

Díky solární energii mohou být voda a (také) doplňkové živiny čerpané přímo z Vašeho rezervoáru. Žádné kabely ani vodovodní potrubí nejsou potřeba - systém pracuje zcela nezávisle na přívodu elektrické energie nebo vody: už žádné tahání těžkých konvic!

Jednoduchá montáž a uvedení do provozu. Jakmile je systém v činnosti je nutná pouze minimální kontrola a údžba.

Voda je dodávána pomocí solárního čerpadla a kapačů přímo k rostlinkám. Kapače dávkují vodu přímo ke kořenovému systému a je tak zajištěno její optimální využití. Úspora vody proti běžnému zalévání je až 90%. Za přímého slunečního svitu probíhá zavlažovací cyklus každé 3 hodiny.

Připojení přímo k hadičce kapiláry

Přímé připojení přes konektor umožňuje připojit hadici o větší délce než připojení na odkapávače, maximálně však 6m. Porézní hadici je připojena pomocí dvojitého konektoru přímo k hadičce kapiláry a ve správné poloze zajištěna zapichovacím držáky.

Nůžkami nastříhejte hadici na potřebnou délku (max 6m) potom nasuňte a konektor. Připojte druhou stranu konektoru k hadičce kapiláry která vede k čerpadlu. Opačný konec porézní hadice uzavřete zátkou. K udržení pozice pórovitý hadice použijte zapichovací držáky.

Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz