Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Fotovoltaika
 3. Montážní materiál
 4. Montážní lepidlo Sikaflex 252 300ml bílé

Montážní lepidlo Sikaflex 252 300ml bílé

Sikaflex® - 252 je stabilní konstrukční lepidlo s konzistenci tuhé pasty, které pod vlivem vzdušné vlhkosti vytvrzuje za vzniku elastomeru. HIGHLIGHT... celý popis
340 Kč
281 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:922
 • Kompletní specifikace
 • Montážní lepidlo Sikaflex 252 300ml bílé
  Montážní lepidlo Sikaflex 252 300ml bílé
  340 Kč
  281 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Sikaflex® - 252 je stabilní konstrukční lepidlo s konzistenci tuhé pasty, které pod vlivem vzdušné vlhkosti vytvrzuje za vzniku elastomeru.

HIGHLIGHTS VÝROBKŮ

jednosložkové
trvale pružné
snáší vysoké dynamické zatížení
potlačuje vibrace a chvění
nekorodující
zvuk pohlcující
elektrický izolant
vhodné pro malování, broušení a mechanické zpracování
To umožňuje kombinovat různé materiályAPLIKACE

Sikaflex® - 252 se používá pro pracovní spáry,které jsou vystaveny vysokým dynamickým zatížením. Materiály, které  efektivně a trvanlivě lze kombinovat, jsou: dřevo, různé kovy, kovy se základním nátěrem, keramika a plasty. Vzhledem k možnosti vzniku prasklin u průhledných materiálů se říďte pokyny výrobce. Doporučuje se, aby testování aktuálně převažujících podmínek
a vybraný povrch umožňující adhezi a správný výběr materiálů.

CURE MECHANISMUS

Sikaflex - 252 vytvrzuje reakcí s vlhkostí vzduchu. Při nízkých teplotách je obsah vody ve vzduchu  obecně nižší a vytvrzovací reakce probíhá pomaleji.

CHEMICKÁ ODOLNOST

Sikaflex® - 252 je odolný vůči sladkovodním a mořským podmínkám. Na krátkou dobu je odolný proti pohonným hmotám, minerálním olejům, rostlinným a živočišným tukům. Není odolný proti organickým kyselinám a alkoholu, koncentrovaným minerálním kyselinám a žíravým rozpouštědlům. Výše uvedené informace mají obecný charakter, konkrétní doporučení k dispozici od výrobce.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Příprava povrchu -  utěsněný  musí být čistý, suchý a bez prachu a mastnoty. Adheze tmelu může být zlepšena použitím Sika Cleaner 205 (odmašťovací činidlo a aktivace) a možná i správné nátěr Sika Primer.

APLIKACE

Sikaflex® - 252 se aplikuje pomocí ruční nebo pneumatické pistole pro vytlačování. Špička trysky krmení hmotnost plodiny v závislosti na požadované velikosti. Během aplikace, aby se zabránilo úniku vzduchu z pod tíhou Sikaflex-u. Po otevření balení by měl být spotřebován co nejdříve. Během lepení, kombinovaný substrát a lepidlo by mělo být v rozmezí od 15 do 25 ℃. Nezpracovávat při teplotách nižších než 5 ° C nebo nad 35 ℃. Informace o vhodném výběru zařízení pro aplikaci omítky jsou k dispozici v technickém oddělení Sika Industry.

ČIŠTĚNÍ

Tvrzená lepidla lze odstranit pouze mechanicky. Pro bezpečnost rukou a kůže je třeba omýt ihned po zasažení Sika Handclean ručníky nebo jiný průmyslový čistič rukou a vodu. Nepoužívejte rozpouštědla!

Důležité

Všechny uvedené údaje jsou založeny na výsledcích laboratorních testů. V praxi jsou naměřené hodnoty se mohou měnit v důsledku okolností,  které výrobce nemůže ovlivnit.

Barva lepidla: bílá.

Lepidlo je vhodné pro spojení montážních prvků na střeše vašeho karavanu.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz