Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

HRSi regulator

HRSi regulator Marlec uvedením HRSi regulátoru na trh vede v oblasti technologií malých větrných turbín. a charakteristikám produktů.HRSi výhodně spoj... celý popis
Napětí regulátoru
3 615 Kč
2 988 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:587
Kompletní specifikace

HRSi regulator

Marlec uvedením HRSi regulátoru na trh vede v oblasti technologií malých větrných turbín. a charakteristikám produktů.HRSi výhodně spojuje regulátor nabíjení Rutland větrný regulátor se vstupem pro až 160W výkonů fotovoltaických panelů v jednom  zařízení. Ovládání multi-fáze nabíjení poskytuje odpovídající úroveň nabití, které zajistí vašim bateriím dobití na maximální kapacitu a které zajistí také udržení a dobití jejich kapacity.

HRSi regulátor je vhodný pro regulaci nabíjení z Rutland 504, 914i a FM910-4 Furlmatic

HRSi Funkce

Pulse Width Modulation (PWM) zařízení lze nyní více jemně ovládat pomocí nejnovějších programovatelných mikroprocesorů
HRSi monitoruje napětí baterií a používá PWM, aby se zabránilo přebíjení. Jak je dosaženo vrcholové napětí ,HRSi reguluje proud z větru a solárních panelů a postupně snižuje vysokou úroveň dobíjení. Tato funkce postupně snižuje rychlost turbíny až na případnou "nečinnost", čímž  prodlužuje životnost regulátoru. Pokud jsou baterie vybíjeny,regulátor povoluje vyšší rychlost turbíny,aby bylo bateriím dodáno více energie. Solární energie je řízena stejným způsobem.
Inteligentní mikrokontrolér systém je naprogramován tak, aby dodal požadovaný výkon a řídil fáze nabíjení. Tato funkce zajišťuje, že baterie jsou optimálně nabité, zvláště když nemáte pod dohledemLED indikátory, aby jste byli informování o úrovních napětí baterie a stavu nabíjení.

Regulátor HRSi může pracovat s jedním dobíjeným zdrojem baterií a to buď na 12 nebo 24V.

Ruční vypnutí přepínače umožňuje uživateli zastavit vítr a solární nabíječku od dodávání  energie do baterie v případě potřeby.
Regulátor  v tomto režimu zpomalí na "volnoběh" Samozřejmostí je snadné připojení terminálů rozhraní regulátoru, solárních panelů a zapojení baterie v jednom. Teplotní kompenzace automaticky upraví nastavení regulátoru.Bere do úvahy různé teploty, což zajišťuje maximální účinnost nabíjení za všech podmínek. Dioda v postavení  blokování zabraňuje konfliktům s jinými  zdroji na stejnou baterii. (Viz poznámka 1 níže). Má zabudovanou automatickou detekci napětí 12 V nebo systémů s 24V napájením. (Viz poznámka 2 níže)
Vestavěné regulační pojistky chrání vedení okruhu v případě náhodného opačného připojení polarity. (Viz bod 3 níže)

HRSi Poznámky:

1. Solární panely musí být vybaveny diodami
2. Baterie musí být připojeny nejprve pro automatickou detekcí
3. Je třeba dbát při připojení HRSi, stejně jako u všech elektrických zařízení,  reverzní polarita připojení může způsobit poškození HRSi

Technické údaje
Vstupní kapacita:
1 x Rutland 914i nebo FM910-4 Furlmatic nebo Rutland 504 Windcharger a 160Wp maximální jmenovité solární panely. Pro připojení k jednomu zdroji baterie (zapojení paralelně na 12 voltů a v sérii na 24 Voltů)
Rozměry: Produkt 130 x 80 x 42 mm 185 g Baleno 160 x 110 x 60 mm 255 g
HRSi LED Displej

Tři barevné LED indikující napětí baterie: Tři barevné LED indikující stav nabíjení:

blikající červená : velmi nízké napětí            zelená      :  nabíjení
červená               <12V (24V)                     jantarová  :  nabíjení a regulace
jantarová      > 12V & <13V (> 24 a <26V)        červená   :   regulace
zelená:                > 13V (26V)

Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz