Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Partneři

NajduZboží.cz

Fandí nám

KONTAKTY

SOLAR ECONOMIC s.r.o.
Hemy 855
757 01 Valašské Meziříčí
tel: 725709579 obchod
napište nám
http://www.solareconomic.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 556 Kč (22 €)

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 3 059 Kč (122 €)
naše cena 3 590 Kč (144 €)
naše cena 750 Kč (30 €)

REFERENCE
REFERENCE

V této sekci naleznete ukázky některých realizací naší firmy (viz. tabulka níže, pro zvětšení obrázku na něj prosím klikněte). Krom prodeje výrobků, které využívají jako zdroj alternativní energie se totiž rovněž zabýváme i realizací těchto projektů (od montáže až po servis). Pokud máte zájem o výstavbu fotovoltaické či větrné elektrárny nebo o aplikaci tepelného čerpadla, naváhejte nás kontaktovat. Navrhneme projekt a řešení pro každého nebo vypomůžeme s tím Vaším...Jsme tu jen pro Vás...

UKÁZKY REALIZACÍ

Popis zakázky Obrázek 1 Obrázek 2

Benzínová stanice Nový Jičín Loučka
Ostrovní FVE se zálohovaným naoájením ze sítě 4kWp solární panel  SOLYNDRA + rozšíření o 1,2 kW.

Benzínová pumpa Valašské Meziříčí kasárna
Ostrovní FVE 4,5 kW se zálohovaným napájením ze sítě.
Kopřivnice - roubenka
Ostrovní fotovoltaický systém o výkonu 440 Wp pro zásobování roubenky proudem. Řešeno osvětlení i zásuvky pro zajištění světla, možnosti sledování malé televize, krátkodobé použití elektrického nářadí.
Orlová - garáž
Ostrovní fotovoltaický systém pro zajištění ohřevu vody v rodinném domě. Řešena instalace zásobníku, výstavba a zapojení celého systému.
Újezdec u Přerova
Ostrovní hybridní systém složený ze dvou fotovoltaických panelů výkonu 480 Wp a malé větrné elektrárny Air Breeze(200W). Slouží k zajištění energie pro zahradní domek a pro elektrické nářadí.

Čerpací stanice Bludovice
Hybridní ostrovní systém čerpací stanice Bludovice -  výkon 2,88 kW. Výkon maximálně pokrývá denní spotřebu pumpy. V případě nutnosti přepne na odběr ze sítě.

Valašské Meziříčí

Realizace tepelného čerpadla WWBC 19,5 kW a napojení na otopnou soustavu ve Valašském Meziříčí - budova Shark u Benziny.

Študlov
Chatový ostrovní systém - 480 Wp.
Karviná - Ráj
Solární systém 250 l - financováno skrze program Zelená úsporám.