Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Fotovoltaika
 3. Fotovoltaické a solární panely
 4. Mimořádný skládací solární panel Offgridtec FSP-2 200W Offgridtec

Mimořádný skládací solární panel Offgridtec FSP-2 200W Offgridtec

FSP-2 200W 12V je největším členem rodiny Offgridtec FSP a je také jedním z nejvýkonnějších skládacích solárních modulů v této řadě. Má 5 článků a je ... celý popis
12 642 Kč
10 448 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1485
 • Kompletní specifikace
 • Mimořádný skládací solární panel Offgridtec FSP-2 200W Offgridtec
  Mimořádný skládací solární panel Offgridtec FSP-2 200W Offgridtec
  12 642 Kč
  10 448 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

FSP-2 200W 12V je největším členem rodiny Offgridtec FSP a je také jedním z nejvýkonnějších skládacích solárních modulů v této řadě. Má 5 článků a je dodáván s vhodnou připojovací sadou, se kterou můžete rychle a snadno navázat spojení s vybraným regulátorem nabíjení a baterií, kterou chcete nabíjet. FSP-2 200W 12V lze objednat ve třech verzích, přičemž Offgridtec také rád přizpůsobí každý modul FSP na vyžádání s ohledem na kabelovou sadu a nabíjecí technologii. Připojovací sada je umístěna v uzamykatelném sáčku přímo na modulu. Vždy tak máte po boku malou elektrárnu, kterou lze okamžitě použít.


Výkon, který určuje standardy

FSP-2 200W Ultra je vybaven americkými články SPR-Back-Contact od známého výrobce. Vzhled článků je zcela černý, což dává FSP-2 200W velmi moderní, vysoce kvalitní vzhled. Články SPR zajišťují velmi vysokou účinnost panelu a v kombinaci s nízkou hmotností a kompaktními rozměry panelu FSP-2 stanovují nové standardy v této výkonové třídě.

Rozsáhlé možnosti aplikace:

    vynikající pro použití v kempování
    nebo na expedicích, horolezeckých túrach a mnoha dalších ...
    pro vozidla a lodě bez pevné solární instalace ...
    a mnoho dalších aplikací v celé řadě oblastí ...

Technická data Ultra skládací solární panel FSP 2 200W

    Jmenovitý výkon: 200 Wp
    Počet stran: 5 x 40 Wp
    Napětí modulu (Vmp): 20,88V
    Max. Nabíjecí proud (Imp): 9,94 A.
    Napětí naprázdno (Voc): 24,64 V.
    Zkratový proud (Isc): 10,54 A.
    Rozměry zavřené: 565 x 440 x 40 mm
    Rozložené rozměry: 565 x 2400 x 6 mm
    Hmotnost: 7,60 kg
    Připojovací kabel 6,0 m 5 mm² od FSP-2 k regulátoru solárního nabíjení s Andersonovým konektorem na solární straně
    0,5 m 5 mm² připojovací kabel Andersonova zástrčka na kabelové koncovce (pro pevné šroubové připojení na regulátoru nabíjení)
    1m kabel pro připojení baterie solární regulátor nabíjení k baterii s předem sestavenými krokosvorkami na straně baterie
    Zkratové připojení k baterii díky integrovanému plochému držáku pojistek s 15A pojistkou ATO

s dodanou profesionální připojovací sadou

Připojovací sada, která je součástí dodávky, nabízí vše, co je nutné k rychlému uvedení mobilní solární sady do provozu. Každý FSP-2 má 6,0 m připojovací kabel, který je na konci opatřen kvalitním Andersonovým konektorem. Součástí je druhý 0,5m propojovací kabel, který je přišroubován přímo na solární vstup regulátoru nabíjení a který je na druhé straně také vybaven Andersonovým konektorem. Pomocí Andersonova konektoru tedy můžete kdykoli rychle připojit nebo odpojit ovladač, aniž byste museli odšroubovat kabely z regulátoru nabíjení.

Součástí je také 1 metr dlouhý připojovací kabel typu plug & play pro připojení ovladače nabíjení k baterii. Ten je přišroubován ke vstupu baterie ovladače a na straně baterie je vybaven univerzálně použitelnými krokosvorkami, které lze pohodlně připojit ke všem běžným bateriovým svorkám. Kabel baterie má navíc plochý držák pojistek s odpovídající pojistkou ATO.
přizpůsobitelné na vyžádání

Všechny panely FSP-2 Ultra lze upravit a dodat ve velmi krátké době podle vašich specifikací. Dokážeme flexibilně přizpůsobit a přizpůsobit jak kabely, tak integrované regulátory nabíjení vašim potřebám. Zeptejte se nás! Těšíme se na vaši zprávu.
o sérii FSP-2

Stejně jako u všech solárních modulů Offgridtec byl u řady FSP kladen velký důraz na vysokou kvalitu a odolnost. FSP 2 200W Ultra pracuje se solárními články se zpětným kontaktem, jako jsou ty, které se používají v našich vysoce výkonných sériích SP. Tyto články dosahují účinnosti přes 22% a jsou nejlepší v současné době dostupné na trhu. Kromě toho vyrábíme naše solární moduly v souladu se současnými normami a standardy, což spolu s vysoce kvalitními materiály činí z našich modulů špičkové produkty, které poskytují maximální technický výkon i za nejnepříznivějších podmínek.

Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz